WhatsApp iOS Beta Bir Tema Özelliği Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp, kullanıcıların uygulamanın ana marka rengini değiştirmelerine olanak tanıyan bir tema özelleştirme özelliği üzerinde çalışıyor. WABetaInfo, henüz test kullanıcılarına sunulmayan yeni tema özelliği WhatsApp iOS Beta 24.1.10.70 sürümünde tespit etti.

WhatsApp açık/koyu tema ile uyumluluk sağlamanın yanı sıra kullanıcıların sohbet arka planını veya sohbet duvar kağıdını değiştirerek uygulamanın görünümünü ayarlamasına olanak sağlıyor. Uygulamadaki farklı kullanıcılar ve grup sohbetleri için ayrı duvar kağıtları seçilebiliyor veya tüm sohbetler için evrensel bir duvar kağıdı da seçilebiliyor. Öte yandan, duvar kağıdını değiştirmek Ayarlar, Sohbetler, Güncellemeler ve Topluluklar gibi ana ekranlara hiçbir şey yapmıyor.

WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne göre, kullanıcılar simgeler ve rozetler gibi kullanıcı arayüzü öğelerini özelleştirmek için bir renk paleti arasından seçim yapabilecekler.

Yeni uygulama rengi özelleştirme özelliğinin WhatsApp’ın kararlı sürümünde ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok. Web sitesi ayrıca WhatsApp’ın gelecekteki bir güncellemede sohbet balonlarının rengini de değiştirmenize izin verebileceğini tespit etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir