Vahşete kurban giden hamile kadın ve iki çocuğu toprağa verildi

Hatay’ın İskenderun ilçesi bir vahşete sahne oldu. İskenderun’da 10 gün önce kaybolan 7 aylık hamile 37 yaşındaki Selma Abacı ile çocukları Kerim (3) ve Azat’tan (2) haber alamayan yakınları, kayıp ihbarında bulundu.

İhbar üzerine İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, harekete geçti. Çalışma kapsamında Bekbele Bitişik Yaylası’nda su kanalına gizlenmiş halde hamile anne ile 2 çocuğunun cansız bedeni bulundu.

Cenazeler, Antakya Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı. Jandarma, cinayet şüphelisi olarak eski köy koruyucusu T.K.’yi yakaladı.

Hamile anne ile 2 çocuğunu tüfekle öldürüp, kanala attığı suçlamasıyla gözaltına alınan T.K., işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. T.K.’nin 2 yıl önce görevden atıldığı belirtilirken, soruşturma sürüyor.

CENAZELER TOPRAĞA VERİLDİ

T.K. tarafından öldürülüp su kanalına atılan 7 aylık hamile Selma Abac ile çocukları Kerim ve Azat’ın morgdaki otopsi işlemleri tamamlandı.

Yakınları tarafından teslim alınan cenazeler, Sarıseki Mahallesi’ne getirildi. Anne ve çocuklarının cansız bedenleri, mahalle mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir