Kazada Yakın Dostunu Kaybeden Ceyhun Fersoy Sitem Etti: “Her Şeyi Kabul Ederim Ama Sana İhanet Edenleri Asla”

Geçtiğimiz yıl ‘Baş Belası’ adlı tiyatronun oyuncularını taşıyan minibüsün Amasya’da tıra çarpması sonucu 3 değerli oyuncumuz hayatını kaybetmiş, 8 kişi de yaralanmıştı. Kazada yaralanan Ceyhun Fersoy, kazanın yıl dönümünde kaybettiği yakın arkadaşı Tolga Güleryüz’ü andı. Fersoy’un sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ‘ihanet’ göndermesi dikkat çekti. İşte, ünlü oyuncu Ceyhun Fersoy’un ‘Her şeyi kabul ederim ama sana ihanet edenleri asla!!!’ notuyla verdiği ihanet mesajı…

Geçtiğimiz yıl “Baş Belası” adlı tiyatro oyunu için turneye çıkan oyuncuları taşıyan minibüs, Amasya-Çorum yolu üzerinde tırla çarpışmıştı.

Korkunç kazada kıymetli tiyatro oyuncularımızdan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetmişti. 

Kazadan yaralı olarak kurtulan oyuncularımız ise Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek olmuştu.

Ünlü oyuncu Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner, eşi ve arkadaşlarının sağlık durumu ile ilgili açıklama yapmış “Ceyhun iyi, Melis iyi, Sergen de iyi olacak” sözleriyle yaralı oyuncular hakkında bilgi vermişti.

Begüm Öner, ‘Ceyhun iyi, Melis iyi, Sergen de iyi olacak’ sözleriyle son durumu sosyal medya üzerinden sevenleriyle paylaştığı sırasında konuşmakta güçlük çekmişti.

Ceyhun Fersoy ise hastaneden taburcu olur olmaz 3 değerli dostunu kaybettiği kaza hakkında paylaşımda bulunmuş, “3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz…Onlara ihanet etmeyeceğiz…” ifadeleriyle sahnelere geri döneceğini duyurmuştu.

Nerden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Sanki filmin içinde bi sahneyi oynamış gibiydik. Haykırmak isyan etmek istemiyorum çünkü 3 değerli arkadaşımız bunu istemezdi… Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Allah düşmanımın başına vermesin… Şimdi ayağa kalkma zamanı…Güçlenip daha iyi olmalıyız, olacağız… Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum… Arayan mesaj atan herkese? Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız ? 3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz…Onlara ihanet etmeyeceğiz…

Ceyhun Fersoy, kazanın yıl dönümünde yakın dostu Tolga Güleryüz’ü anmayı ihmal etmedi.

Sempatik oyuncu Ceyhun Fersoy’un paylaşımındaki sitem ise dikkat çekti. ‘100 kere keşke’ dediği notta ‘Her şeyi kabul ederim ama sana ihanet edenleri asla!!!’ sözlerine yer verdi.

İşte, Ceyhun Fersoy’un hem dostunu andığı hem de isim vermeden de olsa sitem ettiği o paylaşım…

Çok üzgünüm çok… 1 sene ne kadar da çabuk geçti. Bu son günümüzmüş seninle doya doya geçirdiğim… Keşke… Sevmediğim kelimedir. Keşke, keşke… 100 kere keşke… ama önüne geçemiyoruz… Dostum. Her şeyi kabul ederim ama sana ihanet edenleri asla!!!

Dostları, kazanın yıl dönümünde Tolga Güleryüz’ü unutmadı. 19 Kasım Pazar akşamı “Pembe Pırlantalar” tiyatro oyunu Tolga Güleryüz anısına sahnelendi.

Ceyhun Fersoy ise oyundan sonra yaptığı paylaşımda ‘Canım benim… Sadece bugün değil her oyunda alkışlar sana geliyor…’ diyerek arkadaşını her oyunda andığını ifade etti.

İşte, Ceyhun Fersoy’un Tolga Güleryüz’ü andığı o paylaşım…

Canım benim… Sadece bugün değil her oyunda alkışlar sana geliyor… Seni hep sevdim ve sevmeye devam edeceğim… Bana çok şey öğrettin, hayatıma çok şey kattın… Seni sadece yıl dönümlerinde hatırlamayacağım her gün, her saat aklımdasın. Planlarını sakla, yanına geldiğimde bir gün mutlaka yapacağız. Organizasyon Sana bağlı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir