Bir Dönem Murat Boz’la Sevgili Sanıldığını Söyleyen Murat Dalkılıç, Can Dostuna Kıvanç Tatlıtuğ’u Yakıştırdı!

Berfu Yenenler ile Talk Show Perileri programına konuk olan Murat Dalkılıç, bir dönem gay sanıldığını ve Murat Boz’la sevgili oldukları dedikodularının çıktığını anlattı. Murat Boz’a yakıştırdığı isim ise olay oldu!

Berfu Yenenler, uzun süredir sosyal medya paylaşımları ve Eser Yenenler’le kurduğu sıcacık aileyle sık sık gündeme gelen isimlerden. Fakat son zamanlarda gündemden düşmemesinin ve övgü toplamasının sebebi yeni YouTube programı: Berfu Yenenler ile Talk Show Perileri!

Ağırladığı konuklar, konuklarıyla yaptığı sohbetler ve oynattığı oyunlarla YouTube’a yeni bir soluk getiren Bergüzar Yenenler, geçtiğimiz günlerde de Murat Dalkılıç’ı ağırladı.

Çok yakın arkadaş oldukları bilinen ikilinin inanılmaz keyifli vakit geçirdiğine şüphe yoktu, bölüm epey de beğenildi zaten.

Fakat asıl olay Murat Dalkılıç, bir dönem gay sanıldığını açıkladığında koptu! Yalnızca herkesin onu gay sandığı döneme değil, o dönem kendisiyle ilgili çıkan diğer dedikodulara da değindi.

Önce, “Yıllar önce beni say sanıyorlardı, bir dönem popçularla ilgili çıkan en okkalı haber gay olmasıydı” diyen Dalkılıç, ardından “Bizi Murat Boz’la sevgili sanıyorlardı!” dedi.

Hızını alamayan ve konuyu makarasını yapmadan geçemeyen Murat Dalkılıç, “Murat Boz beni n’apsın abi? Kıvanç Tatlıtuğ ile falan çok iyi dururlar” yakıştırmasını yapınca kahkahalar havada uçuştu! ?

İşte o anlar ?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir