Aşk Adam Volkan Demirel’in Ailesi Hakkında Yaptığı Açıklamalar “Ne Zaman Baba Mezara Girince mi?” Dedirtti

Aşk deyince aklımıza gelen ilk isimlerden biri olan Volkan Demirel, eşi Zeynep Demirel ile birlikte magazin gündeminin en sevilen çiftlerinden biri. Volkan Demirel’in ağzından çıkan her söz olay da neyse… Demirel, bu sefer de ailesi hakkında yaptığı açıklamalar ile ‘bize ne zaman nasip olacak?’ dedirtti.

Fenerbahçe taraftarının kalbinde özel bir yere sahip olan Volkan Demirel, 21 Eylül 2010 tarihinde hayatını 2009 yılının Miss Belçika güzellik kraliçesi Zeynep Sever ile birleştirmişti.

Hem spor hem magazin dünyasının sık konuşlan isimlerinden olan bu çift sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

Birbirlerine ne kadar aşık olduklarını her bakışlarından anlayabildiğimiz bu çift sosyal medyada paylaştıkları pozlarla da gözümüzün gönlümüzün açılmasına neden oluyor.

Her açıklamasında bize “ne zaman baba mezara girince mi?” dedirten Volkan Demirel bu sefer de ailesi hakkında yaptığı açıklamalar ile gözlerimizden kalpler çıkmasına neden oldu.

Volkan Demirel, yaptığı açıklamalarda “eşim ve kızım en büyük aşkımdır” dedi.

“Aşk bir zaman sonra yerini alışkanlığa bırakıyor. Aşk bir duygudan ibaret. Bizim Zeynep’le aramızdaki aşk değil, başka bir şey.” açıklamalarını yapan Volkan Demirel her zamanki gibi aşka imrenmemize neden oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir