Mauro Icardi 3 yıllığına Galatasaray ile anlaştı

Galatasaray‘da geçtiğimiz sezon 26 maçta 23 gol atan ve 8 gol pası veren Mauro Icardi, sarı kırmızılı takım için İstanbul’a geldi. Galatasaray, Mauro Icardi için Paris Saint-Germain ile görüşmelere başladığını KAP’a duyurmuştu. Görüşmelerin sonunda Galatasaray, Mauro Icardi ile 3 yıllığına anlaştı. Icardi, sezon başına 6 milyon euro kazanacak.

PSG’YE 10 MİLYON EURO

Galatasaray, Mauro Icardi‘nin bonservisi için Paris Saint Germain‘e 4 sezona yayılmış taksitlerle 10 milyon euro ödeyecek.

ICARDI’YE ÖZEL KLİP: AŞKIN OLAYIM

Mauro Icardi‘yi dün havalimanında pankartlarla karşılayan sarı kırmızılılar bugün de kulübün resmi sayfasından klip yayınladı.

Galatasaraylı taraftarlar geçen sezon Mauro Icardi‘yi, Simge‘nin “Aşkın Olayım” şarkısı ile tribünlere çağırdı. Mauro Icardi de her golden sonra bu performansı Galatasaray tribünleri ile birlikte paylaylaştı.

Sarı-kırmızılı kulüp taraftarı ve oyuncusu arasında kurulan bağa gönderme yaptı. “Aşkın Olayım” parçasının farklı entrümanlarla yeniden çalındığı klipte Mauro Icardi‘nin tribünleri heyecanlandıran hareketi eşlik etti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir